Menu
Your Cart

Meie partner - Ledis

WWW.LEDIS.LTTäna on UAB LĖDIS üks suurimaid plasttoodete tootjaid Leedus, arendades oma tegevust alates 2001. aastast. Ettevõte tegeleb plastikvooderduse ja profiilide, fassaadikatte välisvoodri, siseaknalaudade ja põrandalaudade tootmise ja müügiga. Pikaajalise edu saavutamiseks ettevõttes kasutab ettevõte ainult kvaliteetseid tooraineid, jälgib hoolikalt kõiki tootmisetappe, hoolitseb personali ja kompetentsi ning professionaalse arengu eest. See tagab UAB LĖDIS toodete ja teenuste eriti kõrge kvaliteedi ja töökindluse. Ettevõte investeerib pidevalt tootmise moderniseerimisse, tootevaliku ajakohastamisse ja täiendamisse. Ettevõtte toodetele viidi läbi toodete hügieeniline kontroll ja anti välja ehitustoodete sertifitseerimise keskuse (SPSC) sertifikaat.

UAB LĖDIS müüb oma tooteid. Sellel on oma filiaalide võrk, nii et see suudab pakkuda klientidele tooteid madalaimate turuhindadega. Ettevõtte spetsialiseeritud kauplused pakuvad ostjale mitte ainult väga laia tootevalikut, vaid ka kvalifitseeritud spetsialistide põhjalikke konsultatsioone.

Lai valik erinevaid tekstuure ja toone võimaldab realiseerida nii säästliku kui ka kõige nõudlikuma kliendi ideed.

UAB LĖDIS kliendid reageerivad positiivselt meie toodetele, nende hinna ja kvaliteedi suhtele ning soovitavad teistel neid osta.


Tellida on võimalik ükskõik millist Ledis partnerlehel kuvatavat toodet.

Tarne 1-4 nädalat.


Öelge meile tootekood ja me tellime selle!


KAUPADE LOETELU:

PLASTPANEELID SISEKUJUNDUSEKS

SISEVIIMISTLUSLAUAD, SISEKUJUNDUS

FASSAADIKATTED "SIDING"

KATUSEREELINGUD (RIIDEPUUD)

AKNALAUAD

PÕRANDALAUAD

PAIGALDUSPROFIILID HARUTEE JAOKS

LADY METALLID